На базі кафедри транспортних технологій ІМІТ розпочато міжнародний англомовний факультативний курс

Кафедра транспортних технологій Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-курсу

4 жовтня на кафедрі транспортних технологій Інституту механічної інженерії та транспорту Львівської політехніки розпочато міжнародний англомовний факультативний курс «Методи та інструменти для сучасних транспортних систем та процесів», який викладатиме візит-професор пан Гжегош Каронь, д.т.н., професор кафедри транспортних систем, транспортної інженерії та логістики з Сілезького технологічного університету (м. Глівіце, Польща) для студентів спеціальності 275 «Транспортні технології».

Курс триватиме 60 годин і складатиметься з лекційних, лабораторних та практичних занять, на яких студенти підготують і презентують групові проєкти. Слухачі курсу будуть вивчати сучасні транспортні системи та процеси з погляду математичного моделювання, безпеки руху, управління дорожнім рухом, інтелектуальних транспортних систем. Студенти навчатимуться застосовувати корисні методи й інструменти в галузі управління мобільністю та інтелектуальних транспортних систем.

Також львівських політехніків залучать до підготовки плану дій для адаптації транспортних систем до вимог Smart Cities.

Скріншот з онлайн-курсу Скріншот з онлайн-курсу