На базі кафедри теоретичної та практичної психології відбулася Перша Зимова школа для учнів 9–11 класів

Кафедра теоретичної та практичної психології Львівської політехніки
Заставка до онлайн-заходу

Завершилась Перша Зимова школа з психології для учнів 9–11 класів, яка тривала два тижні на базі кафедри теоретичної та практичної психології Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки.

Цьогоріч мета діяльності Зимової школи полягала у підготовці майбутніх абітурієнтів до вибору професій. Впродовж двох тижнів учні різних шкіл України мали можливість дослідити рівень своєї психологічної готовності до вибору професії, підвищити рівень упевненості щодо вибору майбутньої професії, більше дізнатися про свої можливості та подолати психологічні бар’єри, що заважають зробити правильний вибір.

Організатори мають надію, що такий формат співпраці із старшокласниками є початком добрих традицій у роботі зі школярами.

Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Заставка до онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу