На базі кафедри САПР відбулася Міжнародна науково-технічна конференція MEMSTECH 2022

Кафедра систем автоматизованого проектування Львівської політехніки
Заставка заходу

Нещодавно кафедра систем автоматизованого проектування Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Львівської політехніки провела у режимі онлайн Міжнародну науково-технічну конференцію «Перспективні технології і методи проєктування МЕМС» (MEMSTECH 2022).

На конференцію було прийнято 25 доповідей від 88 авторів з різних навчальних закладів як України, так і закордону. Доповіді презентовано на одному пленарному та двох секційних засіданнях. А серед учасників конференції були представники з України, Туреччини, Індії, Литви та Польщі.

Всі охочі можуть ознайомитись із вступною промовою першого проректора Національного університету «Львівська політехніка» Олега Матвійківа та голови Української секції ІЕЕЕ Євгенія Пічкальова на конференції MEMSTECH 2022.