На базі кафедри педагогіки та соціального управління відбулася Всеукраїнська конференція з проблем мобільності студентів

Кафедра ПСУ Львівської політехніки
на конференції з проблем мобільності студентів

15–16 травня 2017 року на базі кафедри педагогіки та соціального управління Інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка» відбулася Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Організаційні, правові та психолого-педагогічні аспекти реалізації професійної мобільності студентів: реалії та перспективи».

У роботі конференції взяли участь 65 учасників, зокрема 22 з інших міст, із доповідями виступили 34 студенти.

Програма конференції була змістовною, цікавою, доповіді студентів викликали жваву дискусію та обговорення.

Учасники конференції прийняли резолюцію з рекомендаціями і побажаннями проводити такі конференції щорічно.

Докладніше про конференцію