На базі кафедри менеджменту організацій ІНЕМ науковці з Чехії провели міжнародні факультативні курси

Кафедра менеджменту організацій Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-курсу

Упродовж жовтня-грудня 2022 року для студентів спеціальності 073 «Менеджмент» на запрошення кафедри менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки проводили міжнародні факультативні курси візит-професори Богдана Курило і Давит Адунц – наукові працівники Центру економічних досліджень та післядипломної освіти Інституту економіки (CERGE-EI) міста Праги (Чехія).

Під час викладання курсу «Європейський досвід управління ринком праці» Богдана Курило ознайомила студентів із соціально-економічними аспектами сучасних проблем управління ринком праці та особливостями європейського досвіду функціонування, розвитку і регулювання соціально-трудових відносин у суспільстві. А Давит Адунц у рамках свого курсу «Економіка поведінки фірм та споживачів» поділився зі студентами своїми знаннями про напрями регулювання поведінки фірм як суб’єктів підприємництва та поведінки споживачів з позицій менеджера фірми.

За підсумками прослуховування факультативних курсів студенти-політехніки отримали сертифікати.

Скріншот з онлайн-курсу Скріншот з онлайн-курсу Сертифікати учасників