На базі кафедри менеджменту організацій ІНЕМ науковець із Чехії прочитав лекції з бізнес-планування

Кафедра менеджменту організацій Львівської політехніки
Фото з лекції

Упродовж 20–23 березня 2023 року для студентів Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки на запрошення кафедри менеджменту організацій прочитав лекції гостьовий лектор Адам Павлічек – доцент, к.е.н., експерт-гарант, завідувач кафедри менеджменту Моравського коледжу бізнесу в Оломоуці (Чехія).

Гостьовий лектор ознайомив студентів не лише з теоретичними аспектами бізнес-планування, а й на конкретних практичних прикладах показав специфіку підготовчої стадії розробки бізнес-плану. Студенти навчилися формувати структуру бізнес-плану, діагностувати конкурентне середовище, розробляти виробничий, фінансовий та маркетинговий плани підприємства й оцінювати ризики бізнес-середовища.

Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції