На базі ІТ коледжу Львівської політехніки відбудуться змагання зі швидкубінгу That is Lviv 2023

Департамент освіти і науки Львівської ОВА
Заставка до заходу

5–6 серпня 2023 року базі Фахового коледжу інформаційних технологій Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Володимира Великого, 12) відбудуться змагання зі швидкубінгу That is Lviv 2023.

Організацією заходу займається Ігор Кастранець, студент ІТ коледжу Львівської політехніки, рекордсмен України зі складання годинника, square-1 та ск’юба.

«Змагання зі швидкісного збирання кубика Рубика – це те місце, де ви можете познайомитися з однодумцями, почути поради від досвідчених куберів, відчути змагальну атмосферу та стати частиною нашої дружньої куберської спільноти. Приходьте на змагання незалежно від ваших результатів. Якщо ви вагаєтесь, чи брати участь, то можете прийти як гість, адже вхід вільний… Усі реєстраційні внески, які не будуть витрачені на організацію змагань, буде передано у Фонд Сергія Притули», – розповідає Ігор Кастранець.

На змаганнях буде 12 офіційних дисциплін (3×3, 2×2, pyraminx, skewb, 3x3 OH, 4x4, 5×5, megaminx, clock, square-1, 3×3 blind, 3×3 multiblind) та неофіційна Team Blind.

Також буде організовано дуже цікаву подію для усіх учасників – збірка картин із кубиків. Упродовж обох днів змагань учасники можуть об’єднатись у команди та з 500 кубиків зібрати картини українських волонтерів і військових.

Докладніше – на сторінці Департамент освіти і науки Львівської ОВА.