На базі інноваційної лабораторії Biotech Hub розробляють захисний крем для шкіри з відновлювальними властивостями

Tech StartUp School Львівської політехніки
Ілюстрація до матеріалу

В умовах воєнного стану й активних бойових дій життя та здоров’я людей перебуває під постійною загрозою. Військові, учасники територіальної оборони та мирні мешканці часто отримують різного роду пошкодження. В таких агресивних умовах шкіра, яка захищає організм від зовнішнього механічного впливу, зазнає особливого стресу і ймовірність її пошкодження зростає.

Подряпини, тріщини, легкі опіки – це наслідки, з якими зараз ми стикаємося чи не щодня. Розв’язанням цієї проблеми займається команда Zerno.bio на базі інноваційної біотехнологічної лабораторії Biotech Hub, створеної у Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка».

Науковці займаються розробкою захисного крему для шкіри з відновлювальними властивостями. До його функцій входитиме:

• швидка регенерація та загоєння пошкодженої шкіри;
  • антибактеріальна дія, що запобігає зараженню;
  • активне зволоження;
  • зменшення рубців.

Задля втілення ідеї в життя команді потрібна фінансова підтримка.