«Монографія на грант – 2022»: оголошено початок конкурсного відбору кращих монографій молодих учених

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України
Заставка конкурсу

У рамках Меморандуму про партнерство та співробітництво між Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України та Видавничим домом «Гельветика» оголошено початок конкурсного відбору у 2022 році кращих монографій молодих учених.

Конкурс проводять з метою сприяння діяльності науковців, забезпечення умов для підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації наукових і науково-педагогічних працівників, створення та реалізації спільних науково-освітніх і науково-дослідних проєктів через розвиток науково-видавничого співробітництва.

Організатори запрошують:

• до участі авторів – молодих учених самоврядних молодіжних організацій, закладів вищої освіти та наукових установ усіх форм власності, які фахово займаються науковою діяльністю, віком до 35 років (включно) та до 40 років (включно) – для докторів наук;
  • всіх охочих долучитись до проведення цьогорічного конкурсу як експертів (за напрямами та науковими тематиками рукописів);
  • до співпраці та комунікацій усіх зацікавлених науковців, що мають ідеї чи пропозиції для майбутнього розвитку конкурсу.

Подання рукописів триватиме з 1 до 31 грудня 2022 року через електронну платформу.

Докладніше – на сайті конкурсу «Монографія на грант – 2022».