Кафедра цивільної безпеки Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

Вийшла друком монографія «Безпека життєдіяльності людини у концепції реалізації цілей сталого розвитку» працівників кафедри цивільної безпеки Національного університету «Львівська політехніка» О.А. Нагурського та Б.О. Корчака.

У монографії викладено новітні ідеї та практичні рекомендації щодо концепцій реалізації цілей сталого розвитку людства. Розглянуто актуальні техногенні проблеми в Україні та світі, а також запропоновано шляхи їхнього подальшого розв’язання, оскільки ідеї безпечного сталого розвитку на сьогоденні є важливою складовою національної політики України і багатьох країн світу. Запровадження нових концепцій сталого розвитку є важливим та відповідальним завданням, оскільки в них мова йде про стратегію розвитку особистості, суспільства, держави, світу в цілому на довготривалу перспективу.