МОН запрошує на вебінар щодо використання освітніх онлайн-платформ для коледжів і університетів

За матеріалами сайту Міністерства освіти і науки України
Заставка заходу

22 липня 2022 року відбудеться вебінар «Використання освітніх онлайн-платформ для коледжів і університетів: Udemy». Захід організовано з метою інформування про можливості безоплатного використання освітньої онлайн-платформи Udemy для ефективної організації навчального процесу.

До участі запрошують представників закладів фахової передвищої та вищої освіти, відповідальних за онлайн-навчання, використання цифрових ресурсів, інструментів і послуг.

Під час вебінару слухачі дізнаються про:

• особливості навчальних курсів Udemy;
  • підходи до організації навчання на базі платформи;
  • роль уповноважених представників закладів у керуванні процесами реєстрації, надання доступу до курсів і моніторингу результатів;
  • підходи та моделі впровадження масових онлайн-курсів у освітні програми.

Початок о 14:00.

Запити щодо додаткової інформації можна надсилати голові навчально-методичної підкомісії з дистанційного навчання Юрію Зубаню (eduonlinemon@gmail.com).

Трансляція заходу буде доступна на платформі YouTube.