Міністерство освіти і науки України закликає студентів, аспірантів та викладачів розвивати україномовну Вікіпедію

Герб Львівської політехніки

На виконання доручення Прем’єр-міністра України В. Гройсмана від 14.01.2017 № 817/1/1-17 до листа громадської організації «Вікімедіа Україна» від 10.01.2017 № 01-3/100117 стосовно вжиття заходів, спрямованих на підвищення якості україномовного сегменту відкритої багатомовної мережевої енциклопедії «Вікіпедія» та з метою популяризації і широкого використання української мови в Інтернет-ресурсах, Міністерство освіти і науки України пропонує керівникам вищих навчальних закладів розглянути питання подальшого наповнення зазначеного ресурсу шляхом залучення на добровільних засадах студентів-магістрів, аспірантів, науково-педагогічних працівників у позанавчальний та позаробочий час до написання та редагування статей україномовного розділу «Вікіпедії».

Лист МОН № 1/9-83 від 17.02.2017 Щодо розвитку україномовного розділу «Вікіпедії»