Міністерство освіти і науки приймає матеріали претендентів на здобуття Премії Верховної Ради України молодим ученим

За матеріалами сайту Міністерства освіти і науки України
Заставка з текстом  «Набір претендентів на здобуття Премії Верховної Ради України молодим ученим»

Міністерство освіти і науки України проводить набір претендентів на здобуття Премії Верховної Ради України молодим вченим.

Документи і роботи претендентів на здобуття Премії ВРУ подають заклади вищої освіти, наукові установи, підприємства України згідно з Інструкцією.

З урахуванням складної санітарно-епідемічної ситуації в Україні та відповідних обмежень документи і роботи претендентів необхідно розміщувати в електронному вигляді у спеціальній формі.

Такі дії дадуть змогу структурному підрозділу МОН здійснити перевірку поданих документів за формальними ознаками та забезпечать дистанційне ознайомлення з документами членів комісії Міністерства освіти і науки України з відбору претендентів на здобуття Премії ВРУ молодим ученим, іменних стипендій ВРУ України для молодих учених – докторів наук та розгляду наукових звітів стипендіатів.

Документи та інформацію щодо претендентів та їхніх робіт, які розміщені за наведеним посиланням, на флеш-носії та в паперовому вигляді мають бути ідентичними.

Адреса для прийому документів:

01601, м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 16, кім. 201;
Директорат науки та інновацій Міністерства освіти і науки України.

З метою збереження цілісності кожного набору документів та робіт прохання складати їх у пакети для транспортування.

Прийом документів триватиме до 1 березня 2021 року.