МОН провадить опитування щодо змін у інноваційній екосистемі серед учасників процесу її створення

За матеріалами сайту Міністерства освіти і науки України
Заставка до матеріалу

Для поліпшення інноваційної екосистеми країни Міністерство освіти і науки провадить опитування серед суб’єктів інноваційного процесу (студентів, підприємців, професіоналів, інвесторів, університетів, організацій, наукових центрів, фондів та компаній).

Учасникам опитування запропоновано оцінити чинну систему, назвати основні проблеми та оцінити рівень сприятливості національного законодавства у галузі інновацій.

За результатами дослідження, з метою підвищення якості та конкурентоспроможності продукції вітчизняного виробництва, буде підготовлено аналітичну довідку з основними характеристиками інноваційної екосистеми України, а також рекомендаціями щодо налагодження міжрегіональних економічних зв’язків і взаємодії всіх суб’єктів інноваційної екосистеми.

Долучитися до опитування

Довідково

Інноваційна екосистема – це синергія держави, підприємницького та дослідницького середовища, спрямована на колективні дії у сфері створення потоків знань, підтримку технологічного розвитку й комерціалізації інновацій.