МОН пропонує обговорити організацію освітнього процесу в закладах фахової передвищої освіти

За матеріалами сайту Міністерства освіти і науки України
Міністерство освіти і науки України

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проєкт наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Типового положення про організацію освітнього процесу в закладах фахової передвищої освіти».

Соціальні групи населення та зацікавлені сторони, на які поширюватиметься дія: здобувачі фахової передвищої освіти, заклади фахової передвищої освіти.

Можливі наслідки реалізації проєкту акта для різних соціальних груп населення та зацікавлених сторін: задоволення права здобувачів фахової передвищої освіти отримувати якісні освітні послуги в закладах фахової передвищої освіти на підставі Положення про організацію освітнього процесу в закладі фахової передвищої освіти, розробленого на основі Типового положення про організацію освітнього процесу в закладах фахової передвищої освіти.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту приймають у формі порівняльної таблиці до 29 листопада 2022 року на електронну адресу shykova@mon.gov.ua. Контактна особа для надання консультацій – Олена Шикова, тел. (044) 281-32-18.

Результати обговорення будуть розміщені на офіційному вебсайті Міністерства освіти і науки України не пізніше ніж через два тижні після прийняття рішень за результатами обговорення.