МОН пропонує для обговорення проєкт постанови КМУ щодо атестації осіб, які здобувають ступінь доктора філософії

За матеріалами сайту Міністерства освіти і науки України
Заставка до матеріалу

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про реалізацію експериментального проекту з питань атестації осіб, які здобувають ступінь доктора філософії, у формі єдиного державного кваліфікаційного іспиту».

Проєктом акта запропоновано затвердити Порядок проведення експериментального проекту з питань атестації осіб, які здобувають ступінь доктора філософії, у формі єдиного державного кваліфікаційного іспиту, яким передбачається здійснювати контроль за досягненням здобувачами ступеня доктора філософії результатів навчання, метою якого є підтвердження володіння ними компетентностей відповідно до 8-го рівня Національної рамки кваліфікацій, що передбачає використання академічної української та іноземної мови у професійній діяльності та дослідженнях.

Пропозиції та зауваження до зазначеного проєкту просимо надсилати до 9 травня 2024 року на електронну адресу mykhailo.holubiev@mon.gov.ua. Контактна особа для надання консультацій – Михайло Голубєв.