МОН пропонує для обговорення проєкт наказу щодо здійснення інноваційної діяльності у сфері освіти

За матеріалами сайту Міністерства освіти і науки України
Міністерство освіти і науки України

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проєкт наказу МОН «Деякі питання здійснення інноваційної діяльності у сфері освіти».

Положення про порядок здійснення інноваційної діяльності у сфері освіти

Аналіз регуляторного впливу

Соціальні групи населення та зацікавлені сторони, на які поширюватиметься дія: здобувачі освіти, педагогічні та науково-педагогічні працівники, заклади освіти.

Можливі наслідки реалізації проєкту акта для різних соціальних груп населення та зацікавлених сторін: нормативно-правове врегулювання інноваційної діяльності у сфері освіти у закладах дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної), позашкільної освіти, підвищення якості освіти, цифровізація освітнього процесу.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту приймають у формі порівняльної таблиці до 21 лютого 2022 року на електронні адреси vchyte1@іmzo.gov.ua або svkirilenko1107@ukr.net (Світлана Кириленко, начальник відділу інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти»).

Контактна особа для надання консультацій: Алла Палій, методист сектору експериментальної педагогіки відділу інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи (ДНУ «ІМЗО»), тел. (044) 248 18 12, моб. тел. (050) 935 25 62.