Молодих учених запрошують на VІІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Наукова молодь – 2020»

Організатори заходу
Фото запрошення молодих учених на Всеукраїнську конференцію «Наукова молодь – 2020»

Організаційний комітет запрошує на VІІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію молодих вчених «Наукова молодь – 2020», яка відбудеться 21 жовтня 2020 року в Києві.

Напрями роботи конференції

1. Актуальні проблеми розвитку науки і освіти в цифровому суспільстві.
  2. Сучасний стан і перспективи використання інформаційно-комунікаційних технологій в освіті та інших галузях.
  3. Актуальні проблеми запобігання надзвичайним ситуаціям, забезпечення техногенної, радіаційної та екологічної безпеки об’єктів критичної інфраструктури.
  4. Сучасні проблеми енергетичної галузі.
  5. Проблеми і перспективи інтеграції молодих вчених у міжнародний науковий простір.

Охочі взяти участь у конференції можуть опублікувати свої доповіді у збірнику матеріалів конференції, якому буде присвоєно ISBN.

Форма для реєстрації

У разі продовження всеукраїнського карантину конференція буде проведена із застосуванням цифрових технологій у форматі онлайн-доповідей.