Молодих учених запрошують до участі в опитуванні щодо фінансового благополуччя наукової спільноти

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України
Львівська політехніка

За підтримки Ради молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України представники Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана мають намір дослідити загальний стан фінансового благополуччя наукової спільноти України. Упродовж дослідження буде здійснено оцінку фінансового потенціалу та впливу програм фінансової підтримки науково-освітньої діяльності на професійне становлення науковців.

Організатори запрошують взяти участь та пройти опитування науковців закладів вищої освіти, науково-дослідних установ та інших організацій.

Дослідження є анонімним. Опитування займає близько 10 хвилин та містить 40 коротких питань.

Період збору даних: червень – липень 2021 року.

Форма-опитувальник

У разі виникнення додаткових питань звертатися на електронну пошту valentina_mv@ukr.net.

Результати дослідження будуть розміщені на сайтах Ради молодих учених при МОН та Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.