Молодих учених запрошують до участі в онлайн-заході «Ніч молодіжної науки – 2024 в умовах війни»

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України
Заставка заходу

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України запрошує взяти участь у ІХ Науково-популярному заході «Ніч молодіжної науки – 2024 в умовах війни».

Мета події – популяризація наукових здобутків молодих учених, налагодження співпраці між молодими науковцями, встановлення зв’язків з основними стейкхолдерами та зарубіжними партнерами в умовах війни. Для участі у заході запрошують молодих вчених з усіх регіонів України та інших країн світу, які готові у цікавій формі репрезентувати широкому загалу результати своїх наукових досягнень.

Дата проведення заходу – 8 листопада 2024 року, формат – онлайн. Координаторка заходу – перша заступниця голови Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України Анастасія Сімахова.

Реєстрація триває до 2 жовтня.