Молодих учених України запрошують на «Ніч молодіжної науки – 2022 в умовах війни»

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України
Фрагмент афіші заходу

До уваги молодих науковців Львівської політехніки!

До Всесвітнього дня науки Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України традиційно проводить науково-популярний захід для молодих учених України «Ніч молодіжної науки – 2022 в умовах війни».

Мета заходу – популяризація наукових здобутків молодих учених, налагодження співпраці між молодими науковцями, встановлення зв’язків з основними стейкхолдерами та зарубіжними партнерами в умовах війни. Для участі у заході запрошують молодих вчених з усіх регіонів України, а також іноземних молодих вчених, які готові у цікавій формі репрезентувати широкому загалу результати своїх наукових досягнень.

Дата проведення заходу – 10 листопада 2022 року, формат – онлайн (сторінка Ради молодих учених при МОН у Фейсбуці).

Реєстрація триватиме до 21:00 3 жовтня.

Організатори звертають увагу, що відповідно до змін, внесених до Положення про проєкт «Ніч молодіжної науки», від однієї організації, закладу вищої освіти, наукової установи тощо приймають не більше 4 заявок.