Молодих науковців України запрошують до участі в онлайн-конференції «Молодий вчений модерну»

Рада молодих учених при МОН
наукова конференція

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України та інші співорганізатори запрошують взяти участь у роботі ІІ Всеукраїнської науково-практичної онлайн-конференції «Молодий вчений модерну – фундамент розвитку освіти, науки та бізнесу в Україні», яка відбудеться 25 листопада 2020 року.

Мета конференції: обговорення питань щодо сучасного розвитку освіти, науки та бізнесу в контексті ключової ролі в ньому молодих вчених.

Обговорення проблемних питань за тематичними напрямами відбуватиметься в онлайн-форматі. Тези, доповіді та презентації виступів для участі в конференції надсилати до 20 листопада 2020 року включно на адресу rmvdano@gmail.com.