Молодь Львівщини запрошують реєструватися на навчання у рамках Проєкту від USAID

Tech StartUp School Львівської політехніки
Заставка заходу

Стартап-школа Національного університету «Львівська політехніка» разом із партнерами запрошує молодь 12–20 років Бродівської, Добротвірської, Оброшинської, Жидачівської, Жовківської, Рава-Руської, Городоцької, Сокільницької, Козівської, Золочівської громад Львівщини, зокрема з числа внутрішньо переміщених осіб, реєструватися на безкоштовну навчальну програму в рамках Проєкту з розвитку молодіжного підприємництва на Львівщині.

Ця програма для:

• школярів середньої та старшої школи;
  • учнів закладів передвищої фахової та професійної освіти;
  • студентів молодших курсів закладів вищої освіти.

Учасники навчальної програми вивчатимуть один обов’язковий курс та один профільний за вибором:

• Креативне мислення (обов’язковий);
  • 3-D графіка (за вибором);
  • Робототехніка та Інтернет речей (за вибором);
  • Експлуатація безпілотників (за вибором);
  • Біотехнології (за вибором);
  • Вступ до ІТ (за вибором).

Навчання стартує 23 січня 2023 року. Формат – онлайн та офлайн-буткемпи для кращих учасників.

Для участі в проєкті потрібно заповнити реєстраційну форму. Дедлайн реєстрації – 12 січня 2023 року.

Докладніше – на сторінці Tech StartUp School у соцмережі Фейсбук.