«Моя країна – моя відповідальність»: розпочато конкурс робіт для українських школярів і студентів

За матеріалами сайту Міністерства освіти і науки України
Заставка до матеріалу

Розпочато приймання робіт школярів і студентів на конкурс «Моя країна – моя відповідальність». Його мета – допомогти у формуванні національної свідомості й активної громадянської позиції у молоді.

До участі запрошують школярів і студентів, які є громадянами України. Щоб долучитися до конкурсу, потрібно написати статтю в довільній формі на тему «Моя країна – моя відповідальність», яка має стосуватися розвитку держави та національної свідомості громадян. Учасники й учасниці можуть писати про виклики сьогодення чи майбутню відбудову, базуючись на власному досвіді чи досліджуючи загальну проблематику.

Переможець чи переможниця конкурсу отримає грант у розмірі 20 000 гривень.

Крайній термін подання робіт – 1 квітня 2024 року.

Докладніше про вимоги до статей та умови конкурсу