Мобільна наукова лабораторія львівських політехніків зацікавлює калуських школярів фізикою, хімією та робототехнікою

За матеріалами сайту «Вікна»
Фото із заходу

Вперше для школярів Калуської громади запрацювала мобільна наукова лабораторія, проєкт якої реалізує Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» за сприяння Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Більшість юнаків цікавила робототехніка, тестування електричного велосипеда. Дівчата підходили до локацій з медицини, молекулярної кухні, хімії.

Викладач 3D-моделювання Назар Перско навчається у Львівській політехніці в Інституті комп’ютерних технологій, автоматики та метрології. У рамках мобільної наукової лабораторії він надає базові знання, завдяки яким можна розвиватися самотужки. Якщо людині до вподоби графіка, то завдяки 3D-моделюванню можна навчитися моделювати персонажів для ігор, мультфільмів. А майстер-клас Назара є тест-драйвом на знання фізики, робототехніки та дронотехніки.

Докладніше – на сайті «Вікна».