Заступник голови правління Фундації «Україна» у Вроцлаві прочитав лекцію для студентів та викладачів кафедри СКІД

Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності
Скріншот з онлайн-лекції

На кафедрі соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Національного університету «Львівська політехніка» у режимі онлайн міжнародний тренер, соціолог, менеджер проєктів, сoach, заступник голови правління Фундації «Україна» у м. Вроцлаві (Польща), власник Outdoor Academy Ігор Лісін провів заняття на тему «Комунікація та управління конфліктами в команді» з навчального предмету «Організація референтської та офісної діяльності».

Лекцію відвідали студенти першого і четвертого курсів та викладачі кафедри. Зокрема, студенти першого курсу зазначили, що тема є актуальною та потрібною для їхньої майбутньої професії.