Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою завітав у Сад світового українства

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою
Фото з відвідин

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» скористався гарною весняною погодою і завітав у Сад світового українства. Там представники Інституту мали велику приємність зустрітися з Михайлом Закопцем, директором Музею народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького, та Романом Зілінком, керівником науково-освітнього відділу Музею, де розміщений Сад.

МІОКівці раді бачити позитивні зміни в Саду, ознайомитися з концепцією його оновлення та навколишнього простору. Домовилися спільнодіяти для того, щоб Сад розвивався і ставав ще затишнішим місцем для львів’ян, гостей міста й українців з усього світу. Новий простір надихає на нові творчі ідеї в Саду.