Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою переносить захід «Шевченко та Казахстан»

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою
Заставка до матеріалу

У зв’язку із широкомасштабною військовою агресією РФ проти України Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» переносить захід «Шевченко та Казахстан». Та ми всі, українці в Україні та світі, обов’язково зустрінемося з цієї нагоди після Перемоги над ворогом – а отже, зовсім незабаром. Мобілізуймося до боротьби за Визволення України! Пам’ятаймо, у цій святій справі як ніколи актуальні настанови Тараса Шевченка:

«Борітеся – поборете!
Вам Бог помагає!
За вас Правда, за вас Слава
І Воля Святая!»

Шевченко сьогодні бореться разом із нами!

Водночас закликаємо українців східної діаспори вимагати від урядів держав пострадянського простору не вступати у війну на боці московського агресора, а натомість підтримати Україну.

Нагадаємо, попередньо подія мала відбутися на платформі Zoom 4 березня в межах проєкту «Східний світ діаспори: спільномова».

До перемоги!

Слава Україні!