Міжнародний фінал змагань з усного рахунку Прангліміне-2018 в рамках реалізації україно-естонського проекту «Міксіке в Україні»

Марія Пукало
Герб Львівської політехніки

Національний університет «Львівська політехніка»

Львів, 28 квітня 2018 р.

Учасники: національні команди з Грузії, Естонії, Латвії, Литви, Словенії та України.

Підстава: захід проводиться відповідно до Меморандуму про співпрацю між Міністерством освіти і науки України та освітньою організацією MIKSIKE (Естонія) підписаного 8 вересня 2017 року, листа департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН від 05.10.2017 року №2.2-2434 «Про продовження реалізації міжнародного освітнього проекту «Міксіке в Україні» у 2017/2018 рр.»

Мета: вдосконалення роботи з обдарованою молоддю, розширення міжнародних зв’язків між закладами освіти та педагогічними колективами України, Естонії та інших країн, які беруть участь у освітніх проектах MIKSIKE

Ключовим партнером у координації проекту в Україні є Навчально-наукова лабораторія інноваційних педагогічних технологій кафедри педагогіки та соціального управління Навчально-наукового інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка».

Участь у змаганні: за результатами національних відбіркових етапів.

Участь у заході: за запрошеннями

Місце проведення: 1-й корпус Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Карпінського, 2/4)