Міжнародні наукові заходи за участю кафедри інтелектуальної мехатроніки та роботики ІКТА

Кафедра інтелектуальної мехатроніки та роботики
Заставка конференції IEEE IDAACS-SWS

Пандемія коронавірусу внесла суттєві зміни у щоденний порядок, змусила до пошуку та формування нових рішень. Тож, незважаючи на несприятливі обставини щодо традиційного проведення конференцій, цьогоріч завдяки сучасним інтернет-технологіям успішно відбулася цьогорічна V Міжнародна конференція з бездротових мереж (IEEE IDAACS-SWS 2020, Дортмунд, Німеччина), співголовою якої був представник Національного університету «Львівська політехніка» професор Орест Івахів (кафедра інтелектуальної мехатроніки та роботики, Інститут комп’ютерних технологій, автоматики та метрології).

Професор Івахів був також керівником сесії «Бездротові технології та архітектури» (Wireless Technologies & Architectures), рецензентом праць цієї конференції та членом комісії щодо визначення найкращої презентації молодих науковців.

Подібні функції представник Львівської політехніки виконував і на міжнародному польсько-українському семінарі метрологів «Методи і техніка перетворення сигналів фізичних вимірювань» (XXIV Międzynarodowe seminarium metrologów «Metody i technika przetwarzania sygnałów w pomiarach fizycznych»).