Впродовж багатьох років гарант освітньо-наукової програми «Фінанси, банківська справа і страхування» професорка Марія Бондарчук входить до експертної ради з економічних наук Association for Promotion of Education and Science Globalization.
Міжнародна співпраця колективу кафедри фінансів Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки з Асоціацією – це сприяння глобалізації освіти і науки, інтелектуальному розвитку людини, розвитку академічної мобільності, міжнародного освітнього та наукового співробітництва, задоволенню освітніх і наукових інтересів її членів.
Участь в Асоціації сприяє інтеграції освітян та навчальних закладів у світовий освітній простір через започаткування та проведення освітніх і наукових заходів (конференцій, конгресів, виставок, семінарів тощо), сприяння академічній мобільності, участь українських викладачів та студентів у закордонних конференціях, симпозіумах, конгресах, семінарах, тренінгах, стажуваннях у різних країнах світу.
Навчально-наукові працівники кафедри фінансів і здобувачі вищої освіти постійно беруть участь в співпраці з українськими та іноземними навчальними закладами, науковими установами, іншими підприємствами, в організації та проведенні різноманітних конференцій, форумів, конгресів, конференцій, лекцій, семінарів, тренінгів, фестивалів, конкурсів тощо.
![Ілюстрація до матеріалу](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/11/5/para/gallery/fin-glob-1.jpg?itok=KDx7ud6s)
![Сертифікат Марії Бондарчук](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/11/5/para/gallery/fin-glob-2.jpg?itok=l621aXjT)
![Марія Бондарчук](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/11/5/para/gallery/fin-glob-3.jpg?itok=rKQNBoQN)