Міжнародна академічна мобільність на кафедрі технології органічних продуктів ІХХТ

Кафедра технології органічних продуктів Львівської політехніки
Фото зі стажування

Доцентка кафедри технології органічних продуктів Інституту хімії та хімічних технологій Львівської політехніки Оксана Оробчук 27–31 березня 2023 року відвідала Кінгстонський університет (Лондон, Великобританія) в рамках академічної мобільності за програмою Erasmus+.

Академічна мобільність проходила на базі факультету охорони здоров’я, науки, соціальної допомоги та освіти (Школа природничих наук, хімії та фармації). Метою візиту було налагодження академічної та наукової співпраці між університетами і створення сприятливих умов для реалізації освітньої мобільності як здобувачів освіти, так і викладачів обох навчальних закладів.

За тиждень перебування у Великобританії Оксана Оробчук відвідала лекції, лабораторні роботи, практичні заняття, сама прочитала лекції та провела семінар за тематикою наукових досліджень. Представниця Львівської політехніки мала низку зустрічей у рамках академічної мобільності, обговорила перспективи подальшої співпраці з представниками Кінгстонського університету.

Набуті навики буде використано в освітній та науковій роботі у Національному університеті «Львівська політехніка».