У рамках міжнародного співробітництва у сфері освіти і науки між кафедрою конституційного Department of Constitutional and International Law Навчально-наукового інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» та кафедрою конституційного права факультету права та адміністрації Університету Марії Кюрі-Склодовської (м. Люблін, Польща) було підписано Угоду про взаємну співпрацю.
Метою створення такого роду комунікативного майданчика є можливість здійснювати обмін досвідом між українськими та польськими науковцями, викладачами, докторантами, аспірантами та студентами, а також спільне проведення наукових конференцій, семінарів і наукових шкіл у сфері права із залученням до участі в них провідних вчених України та Польщі.
![підписанння Угоди про взаємну співпрацю](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/27/para/gallery/img-8054.jpg?itok=vOgnw0bd)