Міст на Городоцькій, який відновлюють за проектом Львівської політехніки, служитиме щонайменше 80 років

За матеріалами сайту Львівської міської ради
Герб Львівської політехніки

У Львові тривають аварійно-відновлювальні роботи на шляхопроводі на вул. Городоцькій. У процесі реконструкції проїзну частину дороги на ділянці від Хлібозаводу до вул. Сяйво буде розширено до 4-х смуг. Очікуваний термін завершення робіт – 14 жовтня цього року.

Як розповів професор кафедри автомобільних доріг та мостів Інституту будівництва та інженерії довкілля Львівської політехніки Віктор Кваша, спорудження нового шляхопроводу обійшлось би в чотири рази дорожче, ніж реконструкція наявного. Гарантійний термін функціонування моста після реконструкції – 80 років.

Проект розроблено в 2013 році Національним університетом «Львівська політехніка» спільно з ПП «Львівкомундорпроект».