Міський голова преміював випускників академічної гімназії при Львівській політехніці

Ігор Голод, Центр комунікацій Львівської політехніки
школярі

Львів’ян цьогоріч виявилося найбільше серед випускників середніх навчальних закладів України, які найкраще склали національний мультипредметний тест. Торік найвищі результати в ньому здобули дев’ятеро абітурієнтів зі Львова, а цього року — аж 54.

Відтак міський голова Львова Андрій Садовий вручив їм премії по 10 тисяч гривень (за набрані кожним із них 400 балів), 20 тисяч гривень (за 600 балів) і 30 тисяч гривень (за 800 балів). А перед цим зазначив: — Ми вже багато років маємо традицію нагороджувати випускників шкіл, які показують найкращі результати чи на НМТ, чи на ЗНО. Ви докладаєте багато зусиль, старанно навчаєтесь, і за цей результат ми хочемо вам подякувати преміями від міста. За вами — майбутнє нашої країни, тому нам важливо стимулювати мешканців громади розвиватися, починаючи зі шкільної парти. Ми пишаємося вами.

30 тисяч гривень за здобуті 800 балів отримала від міського голови лише учениця Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка Олена Кшик. Цьогоріч в Україні стільки ж набрали на НМТ ще шестеро абітурієнтів. Ще троє львів’ян — по 600 балів, і 50 — по 400. Серед них — випускники Львівської академічної гімназії при Національному університеті «Львівська політехніка» Тетяна Бондарчук, Андрій Бріскін, Данило Грішаєв, Анна Кривуля, Данило Мединський і Андрій Стасюк.