МІОКівці, діти з Родинного Дому «Покрова» і студенти Університету садили нові дерева у Саду Світового українства

Ірина Ключковська, директорка МІОК Львівської політехніки
Фото із заходу

Сад, як людина, потребує уваги і любові. Інколи – лікування й оздоровлення. Сад Світового українства теж. Ми, МІОКівці, відчуваємо себе відповідальними і перед Садом, і перед українцями у світі. Дякуємо о. Юрію Бойку, який допоміг придбати 50 нових саджанців!

Хто ж відгукнувся на наш заклик допомогти копати і висаджувати дерева? Не повірите! Дітки із сиротинця – Родинного Дому «Покрова» Згромадження салезіян разом з вихователем братом Андрієм. Хлопчики з почуттям відповідальності разом з нами садили дерева! А ще – студенти з Львівської політехніки.

Дякуємо Лілії Жук, проректорці Університету, за дієву допомогу і розуміння важливості нашої праці! Нехай вкорінюється і плодоносить!

Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу