МІОК запрошує на презентацію видання про мистецьку спадщину Петра Андрусіва

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою
Заставка до заходу

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» запрошує всіх поціновувачів українського малярства на презентацію видання «Петро Андрусів (1906–1981) Мистецька спадщина, публікації, архівні та довідкові матеріали».

Автори-упорядники:

• Роман Яців – доктор історичних наук, кандидат мистецтвознавства, професор Львівської національної академії мистецтв, дійсний член НТШ, Заслужений працівник культури України;
  • Андрій Яців – заступник директорки Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Львівської політехніки.

Презентація відбудеться 6 жовтня 2023 року в Залі Захарієвича (аудиторія 214) головного корпусу Університету. Модераторка – Ірина Ключковська, директорка Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою. Початок заходу о 15:00.

Докладніше – на сайті Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою.