МІОК запрошує на показ фільму «Пан Ніхто, або Йосиф Прекрасний» до дня народження Ігоря Калинця

МІОК Львівської політехніки
показ фільму «Пан Ніхто, або Йосиф Прекрасний»

Ігореві Калинцю – 79. У його день народження, 9 липня, Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» запрошує всіх поціновувачів поетового таланту на показ нового фільму про нього – «Пан Ніхто, або Йосиф Прекрасний» режисера Олександра Фразе-Фразенка.

Це буде прем’єра стрічки у Львові. Символіка її назви походить від імен героїв із творів пана Ігоря – його дитячої казки «Пан ніхто» та повісті «Молімось зорям дальнім», написаної в ув’язненні. У фільмі показано один день із життя Поета. Сюжет промережано архівними кадрами виступів та інтерв’ю Ігоря Калинця, зокрема з пам’ятного авторського творчого вечора у Львові 1989 року, де його вітала вщерть переповнена зала з великим синьо-жовтим стягом.

Стрічка демонструє, як на тлі епох постає екзистенція Чоловіка, який попри всі їхні виклики і пастки сам викристалізувався в Епоху. Та чи вміємо ми бачити Його, цього Чоловіка?

Показ відбудеться у Музеї історії релігії за адресою: м. Львів, площа Музейна, 1. Початок о 18:00.