МІОК – співорганізатор Міжнародного симпозіуму «Вимушена міграція у ХХІ столітті: виклики, цінності, рефлексії»

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою
Фрагмент заставки заходу

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» (Львів, Україна) – співорганізатор Міжнародного наукового симпозіуму «Вимушена міграція у ХХІ столітті: виклики, цінності, рефлексії».

Захід відбудеться 1–3 грудня 2023 року в місті Аугсбург, Німеччина, за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини. Метою симпозіуму є міждисциплінарне вивчення та аналіз причин, тенденцій і феномену сучасної міграції, зумовленої війною росії проти України.

Тематичними напрямами симпозіуму стануть:

• Освіта, права людини і міграція (секція 1);
  • Культурний вимір міграції (секція 2);
  • Вплив міграції на соціально-економічний розвиток (секція 3).

Форми участі – очна або дистанційна.

Для участі у симпозіумі потрібно до 20 жовтня 2023 року заповнити форму реєстрації:

Організатори запрошують до участі всіх науковців, представників органів влади, громадських, культурних діячів, волонтерів та всіх, хто цікавиться міграційними процесами.

Докладніше – на сайті Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою.