МІОК розпочинає соціологічне дослідження «Українські вимушені мігранти в Естонії: інтеграція та громадотворення»

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою
Заставка заходу

Цьогоріч Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» у партнерстві з Асоціацією українських організацій в Естонії на волонтерських засадах розпочинають комплексне соціологічне дослідження «Українські вимушені мігранти в Естонії: інтеграція та громадотворення».

Основна мета проєкту – з’ясувати особливості вимушеної міграції до Естонії у зв’язку з повномасштабним збройним нападом рф на Україну, виявити специфіку інтеграції воєнних мігрантів до тамтешніх локальних спільнот і взаємодію з українськими громадами в Естонії.

Дослідження складатиметься із двох етапів – кількісного опитування (online) та якісних глибинних інтерв’ю.

Пройти опитування

Результати роботи плануємо презентувати наприкінці 2024 року. Будемо вдячні охочим долучитися та підтримати цей проєкт!

Зазначимо, таким способом Інститут продовжує вивчати міграційні процеси українців на різних континентах. Як відомо, раніше команда МІОКу презентувала аналітичні звіти своїх наукових досліджень «Українці Південно-Африканської Республіки: суспільство, ідентичність, майбутнє» (2020) та «Українці Туреччини: суспільство, ідентичність, майбутнє» (2022).