МІОК провів онлайн-зустріч із представницею української школи «Софія» в Об’єднаних Арабських Еміратах

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою
онлайн-зустріч

28 вересня 2020 року відбулася онлайн-зустріч колективу Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» з п. Тетяною Співаковською, заступницею директора Української школи «Софія» в Об’єднаних Арабських Еміратах.

Із Тетяною Співаковською колектив Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою мав приємність познайомитися ще у 2018 році під час Першого світового форуму українознавчих суботніх та недільних шкіл (МІОК – Львів, 2018), а на вебінарі з презентації навчального курсу «Родзинки дипломатії» Олександра Балануци дізналися про досвід впровадження цього курсу у навчальний процес школи «Софія».

Під час цієї ж зустрічі колектив МІОКу обговорив із пані Тетяною кроки до подальшої співпраці, про які стане відомо згодом.