Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою почав роботу в новому році з благословення і молитви

МІОК Львівської політехніки
в церкві

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» традиційно розпочав рік Новий, новий етап творчої, освітньої діяльності з подяки Всевишньому за щедру допомогу в роботі у році, що минув, з благословення і молитви за мир в Україні, духовну єдність, за здоров’я для усієї України, за воїнів, що бережуть наше життя, усіх працівників МІОКу та Львівської політехніки.

Колектив Інституту висловлює щиру вдячність настоятелю Архикатедрального собору святого Юра о. Роману Кравчику та ієрею Сергію Ковальчуку за спільну молитву та уділене благословення для подальшої праці.