МІОК Львівської політехніки організовує бієнале «Українська мова у світі: відступ чи поступ?»

МІОК Львівської політехніки
афіша бієнале

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» запрошує на подію – бієнале «Українська мова у світі: відступ чи поступ?».

Що таке бієнале МІОКу?

• Це мегазахід, покликаний стати платформою для спілкування найавторитетніших фахівців, думка яких формує гуманітарний дискурс сьогодення щодо української мови у світі.

Чому бієнале?

• Вже вшосте, що два роки ми творимо синергію науки, культури та мистецтва на одному майданчику, де почують і Ваші ідеї.

Для кого відкрите бієнале?

• Для експертів, науковців, викладачів і вчителів, дипломатів, представників українських культурних центрів за кордоном та всіх, хто вболіває за майбутнє української мови та культури у світі.

Над чим міркуватимемо на бієнале?

• 2070. Чи говоритиме світ українською?
  • Що зробити, аби світ заговорив українською?
  • Де живе українська мова у світі? Як розширити простір її буття?
  • Україністика в університетах світу: волонтерство чи державна політика?

На вас чекають виступи спеціальних гостей, цікавих панелістів, активних диспутантів, мовні майстерні з методики викладання УМІ, презентації навчально-освітніх ресурсів, культурні події.

Коли відбудеться бієнале?

• 25–28 червня 2020 року.

Де відбудеться бієнале?

• У Національному університеті «Львівська політехніка».

Чекаємо на Вас і Ваші ідеї та пропозиції.

Згодом – докладніша інформація.

афіша бієнале