МІОК на вебінарі «Педагогічна освіта в умовах воєнного і повоєнного часу: виклики і перспективи»

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою
Ірина Ключковська

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» розвиває співпрацю з відділом змісту і технологій педагогічної освіти, з відділом теорії і практики педагогічної освіти та з Інститутом педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна Національної академії педагогічних наук України. 14 березня 2023 року Ірина Ключковська та Оксана Горда виступили з ключовою доповіддю «Український освітній всесвіт: аналіз сучасного стану українознавчих суботніх і недільних шкіл за кордоном» на вебінарі «Педагогічна освіта в умовах воєнного і повоєнного часу: виклики і перспективи».

Проблематика вебінару

1. Якість підготовки сучасного вчителя: досвід та сучасні виклики
  2. Інновації у підготовці майбутніх педагогів на бакалаврському, магістерському, докторському освітніх рівнях
  3. Реалізація Плану відновлення України у повоєнний період у контексті якісних змін у сфері педагогічної освіти.

Академік Неля Ничкало дала високу оцінку МІОКу й відзначила якість дослідження, яке презентували співробітники Інституту. Пані Ничкало високо оцінила також діяльність ректора Львівської політехніки Юрія Бобала та інноваційні проєкти Університету.

Ірина Ключковська Оксана Горда