МІОК Львівської політехніки започатковує розмовний клуб для переселенців «Говорімо українською!»

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою
Заставка заходу

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» в партнерстві з Департаментом освіти та науки Львівської обласної державної адміністрації започатковує розмовний клуб «Говорімо українською!» для внутрішньо переміщених осіб.

Зустрічі відбуватимуться двічі на тиждень на платформі Zoom. Це буде невимушене спілкування на цікаві для учасників теми, що допоможе легко подолати мовний бар’єр і цілком перейти на українську.

Для реєстрації потрібно заповнити форму.

Організатори запрошують всіх охочих віком від 17 до 117. Участь у клубі безкоштовна.

Детальнішу інформацію можна дізнатися на сайті МІОКу та за телефоном +380966904301.