Міністерство цифрової трансформації України випустило мотиваційний серіал про стартапи для студентів

За матеріалами сайту Міністерства цифрової трансформації України
серіал «Стартуй стартап»

Міністерство цифрової трансформації України спільно з YEP презентували новий освітній серіал «Стартуй стартап» на платформі Дія.Цифрова освіта, за підтримки програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Для чого цей освітній серіал?

• Розуміти, що таке стартап і чим він відрізняється від класичного бізнесу
  • Зрозуміти, хто може допомогти зробити стартап
  • Зрозуміти, як робити перші кроки для створення стартапу
  • Віднайти оптимальну бізнес-модель
  • Навчитися інструментів стартаперів – канва, кастдев та інших
  • Зрозуміти, як робити MVP
  • Навчитися пітчити

Під час презентації освітнього серіалу заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан підкреслила, що освітній серіал дасть підприємцям-початківцям теоретичну базу для розробки, запуску й промоції свого стартапу. «Один із пріоритетних напрямків роботи Мінцифри – розвиток малого та середнього бізнесу за допомогою цифрових трансформацій. Серіал підкаже молоді, студентам, насправді українцям будь-якого віку, як стартувати власну технологічну справу», – заявила Валерія Іонан.

Кожен може безкоштовно переглянути серіал на платформі Дія.Цифрова освіта.

Освітній серіал є спільним проєктом Міністерства цифрової трансформації та YEP, за підтримки програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».