Міністр розвитку громад та територій оглянув майбутній інноваційний науковий парк на базі Львівської політехніки

За матеріалами сайту Львівської обласної державної адміністрації
Фото із заходу

У межах робочого візиту на Львівщину Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов разом з керівництвом області оглянули один з об’єктів, що реалізується коштами державного фонду регіонального розвитку (ДФРР).

Йдеться про капітальний ремонт корпусу № 20 на вулиці Князя Романа, 3а, у Львові та створення тут науково-дослідних лабораторій, виставкових та інформаційно-комунікаційних майданчиків на базі Національного університету «Львівська політехніка».

– Цьогоріч це один з найбільших розвиткових проєктів на Львівщині, який фінансується за кошти ДФРР. Вартість проєкту складає понад 32 мільйони гривень, з яких до кінця року планують залучити 21,6 мільйона. У тому числі 17 мільйонів – це гроші ДФРР, ще понад 4 – з бюджету області та міста, – зазначив очільник Львівщини Максим Козицький.

Реалізація інноваційного наукового парку Університету стартувала ще влітку. Наразі у приміщенні на понад 3000 квадратних метрів тривають ремонтні роботи.

– Великі інфраструктурні проєкти, особливо якщо вони реалізуються для молоді і підприємців, – це дійсно сьогодні один з пріоритетів нашої спільної роботи. Радий сьогодні на власні очі оглянути хід робіт тут, у Львові, – сказав Олексій Чернишов.

Зі слів директора Наукового парку SID City Львівської політехніки Назара Подольчака, на базі майбутнього центру планують об’єднати Tech StartUp School, технологічну лабораторію з вільним доступом Tech Labinno, Absolute Solution Hub, Центр захисту інтелектуальної інформації та патентування винаходів (ТІSC), Tech Business School Львівської політехніки, StartUp Market. А також вищу школу публічного лідерства, коворкінг на 170 робочих місць, представництва науково-дослідних та конструкторських інститутів Львова й області.

Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу