Міністр освіти і науки України: «Кількість студентів-стипендіатів не зменшиться, а розмір стипендій – збільшиться»

За матеріалами сайту Міністерства освіти і науки України
Заставка до матеріалу

У своєму Telegram-каналі Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет проінформував щодо питання стипендіального забезпечення студентів.

«Кращі здобувачі освіти мають відчувати підтримку держави. Я неодноразово повторював: усі зміни у сфері вищої освіти відбуваються заради студентів», – зазначив Сергій Шкарлет.

Міністр повідомив, що документ перебуває на фінальній стадії погодження в Міністерстві юстиції. Сергій Шкарлет також підкреслив, що під час найближчого засідання Уряду, питання буде врегульовано остаточно. Таким чином, кількість студентів-стипендіатів не зменшиться, а розмір стипендій – збільшиться.

Отож, цьогоріч кількість одержувачів академічних стипендій становитиме 40–45%, стипендії здобувачів вищої та фахової передвищої освіти зростуть у понад 1,5 раза, професійної (професійно-технічної) освіти – у понад 2,5 раза.