Міністерство цифрової трансформації запрошує на Європейський тиждень цифрової грамотності

За матеріалами сайту Міністерства цифрової трансформації України
Заставка до заходу

22 березня 2021 року стартує Європейський тиждень цифрової грамотності. Міністерство цифрової трансформації України планує провести масштабну комунікаційну та освітню кампанію з цифрової грамотності.

Європейський тиждень цифрової грамотності – це щорічна кампанія з метою надихнути й навчити людей цифрових навичок. Відбувається у коворкінгах, громадських центрах, школах, університетах, бібліотеках та інших місцях по всій Європі. За 2010–2020 роки до Європейського тижня цифрової грамотності долучились більше 1 300 000 учасників.

42% громадян ЄС не мають базових цифрових навичок. В Україні, за даними 2019 року, не володіють базовими цифровими навичками ще більше громадян – 53%. Тоді як цифрова грамотність так само важлива сьогодні, як уміння писати, читати й говорити. Від рівня цифрової грамотності залежить не лише комфорт проживання в країні цифрових сервісів, а й конкурентоспроможність кожного громадянина, вміння опиратися фейкам та дбати про свої дані онлайн.

Чотири основні теми цьогорічної кампанії:

1. Базові цифрові навички та медіаграмотність
  2. Кодування, STE(A)M та штучний інтелект
  3. Просунуті цифрові навички та працевлаштування
  4. Цифрова культурна спадщина

Докладніше – на сайті Міністерства та Комітету цифрової трансформації України.