Міністерство інфраструктури прагне повної цифровізації процесів і створення єдиної smart-системи на транспорті

За матеріалами сайту Міністерства інфраструктури України
зустріч чоловіків

Міністерство інфраструктури України продовжує активно впроваджувати ініціативи, спрямовані на повну цифровізацію процесів на транспорті та створення єдиної інтелектуальної транспортної системи. Мова йде про розширення електронних сервісів на транспортному порталі електронних послуг e-transport.gov.ua, впровадження єдиного е-квитка SmartTicket та низку інших проєктів. Про це говорив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій на заході Infrastructure Digital Day за участю команди Галузевого центру цифровізації та кібербезпеки.

За словами Владислава Криклія, впровадження таких цифрових рішень на транспорті дасть змогу Україні швидше інтегруватись у єдину транспортну мережу, що об’єднує Європу з Азією, перетворившись на міжнародний транспортний хаб, а також допоможе у розвитку Шовкового шляху та інших транспортних коридорів.

Разом з командою Галузевого центру цифровізації та кібербезпеки та експертами ринку очільник Міністерства презентував понад 10 проєктів, пов’язаних з цифровізацією галузі. Окрім транспортного порталу електронних послуг і єдиного е-квитка SmartTicket, це перший державний платіжний сервіс PayGovUA, галузева система кіберзахисту i-Cyber, автоматизована система оплати проїзду АСОП, цифрова стратегія Мінінфраструктури, проєкт цифрової модернізації кампусу відомства Digital Tower, IT-стратегія Укрзалізниці, проєкт впровадження системи автоматизації та обробки заявок на безпілотні польоти, Tolling-системи та інше.